• Ana Sayfa
  • Genel
  • NVIDIA’dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden bu kadar Yüksek olduğu belirlendi.

NVIDIA’dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden bu kadar Yüksek olduğu belirlendi.

Oyun sektörünün en önemli markalarından NVIDIA, bulut tabanlı oyun servisi GeForce NOW'ın global fiyatlarına zam yaptı..
 NVIDIA’dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden bu kadar Yüksek olduğu belirlendi.
Okunuyor NVIDIA’dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden bu kadar Yüksek olduğu belirlendi.

NVIDIA’nın bu hafta itibarıyla Türkiye’de de kullanıma açılan bulut tabanlı oyun servisi Geforce NOW ile ilgili yeni ve oyunseverlerin keyfini kaçıracak yeni bir gelişme oldu.

NVIDIA, Türkiye fiyatı fazlasıyla tartışılan GeForce NOW’ın şimdi de global fiyatlarına zam yaptı. NVIDIA’nın resmi blog sayfasında yayımlanan yeni bir makaleye göre NVIDIA GeForce NOW’ın yeni global fiyatı aylık 9,99 dolar, yıllık 99,99 dolar olacak. Ancak NVIDIA, GeForce NOW’ın kurucu üyeler olmadan bugünlere gelemeyeceğinin farkında olduklarını  belirterek aylık 4,99 dolarlık bir Founders for Life avantajı sunacaklarını da açıkladı.

NVIDIA GeForce NOW global

fiyatları Eski fiyat(aylık): 4,99 dolar Yeni fiyat(aylık): 9,99 dolar Yeni fiyat(yıllık): 99,99 dolar

NVIDIA’nın GeForce Now global fiyatlarını güncellemesiyle(!) birlikte bu hafta başı itibarıyla Türkiye’deki oyunseverlere hizmet vermeye başlayan açıklandığı andan itibaren günlerce tartışma konusu olan  GeForce NOW Game+ fiyatlarının neden bu kadar  yüksek olduğu da anlaşılmış oldu.

Turkcell-NVIDIA iş birliği ile hizmet veren GeForce NOW Game+ için aylık abonelik ücreti 75 TL olarak açıklanmıştı. Oyun severler, GeForce NOW global fiyatının neredeyse iki katı olması nedeniyle Game+’ın fiyatını fazlasıyla eleştirmişlerdi. Tüm oyunseverler GeForce NOW’ın Türkiye fiyatının indirilmesini umarken NVIDIA, global fiyatlara yüzde 100 zam yaparak tüm oyuncuları şaşkına çevirdi . Bu zammın ardından Turkcell’in GeForce NOW Game+ fiyatına zam yapmaması halinde GeForce NOW Türkiye fiyatının global fiyatlar ile karşılaştırıldığında “normal” hale geldiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle
film izleyabancı dizi izleyabancı dizi izle | 1win giriş betlondra giriş film izle