iPhone 13 için Kurtarma Modu Ortaya Çıktı!

 iPhone 13 için Kurtarma Modu Ortaya Çıktı!
Okunuyor iPhone 13 için Kurtarma Modu Ortaya Çıktı!

Apple Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor!

 

 

Apple her yıl yeni telefon modellerini tanıtmaya devam ediyor. Eylül ayında ise iPhone 13 modelinin tanıtılması bekleniyor. Henüz aylar olmasına rağmen merak giderek artıyor. Tasarım konusunda da bazı iddialar gündeme gelmeye başladı. Bu iddialara göre şarj girişinin olmayacağı belirtildi. Ancak bu durum hem merak konusu olurken hem de bazı kafa karışıklıklarına neden oldu

İphone 13 modeli üzerinde şarj girişinin olmayacağının iddia edilmesinin hemen ardından  kurtarma modunun nasıl çalışacağı da düşünülmeye başlandı. Bu konu hakkında bazı iddialar gündeme gelmeye başladı bile.

Apple yeni dönemde yeni bir çözüm üzerinde çalışma yaparken kurtarma modu için başka çözüm yolları düşünmeye başladı. Yeni dönemde Apple sorunların tamamını kablosuz olarak çözmek istiyor. Kurtarma modu da kablosuz olarak çalıştırılacak. Bunun çözümü için ise ‘Internet Recovery’ isimli bir özellik üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Bu sürecin doğru ilerlemesi için üç farklı seçenek sunuluyor. Ancak Apple’ın tercih etme konusunda attığı ilk adımın kurtarma modunda olan telefonların Finder/iTunes üzerinden bulunması bekleniyor. Bulunan cihaz bu mod üzerinden kontrol edildikten sonra kurtarma modu üzerinden çalışılabilecek. Ancak bu bilgiler henüz Apple tarafından doğrulanmadı. fakat şarj kaboların olmadığı bi telefonu herkes ister..

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle
film izleyabancı dizi izleyabancı dizi izle | 1win giriş betlondra giriş film izle